Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtení pomáhá

www.ctenipomaha.cz

 

Soutěž tříd 2011-2012

alt
Vyhrajte se svou třídou týdenní zájezd na Mallorcu

Zapoj se do Soutěže tříd i Ty a vyhraj se svojí třídou týdenní letecký zájezd na Mallorcu s CK Fischer. A jak na to?

Jak se přihlásit?

Každý žák se do Soutěže tříd přihlašuje prostřednictvím vlastního profilu s pravdivě vyplněnými údaji. V případě nepravdivě vyplněných údajů může být vyloučen.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kategoriích a v každé kategorii se třídy utkají bez ohledu na polohu, typ a zaměření školy.

Kategorie, ve kterých se soutěží:

  • první až pátá třída
  • šestá až devátá třída
  • střední školy

Každý čtenář, který se do soutěže přihlásí, soutěží za tu třídu, kterou má uvedenou ve svém profilu. Pokud žák přestoupí z jedné třídy do druhé, bude považován za žáka té třídy, ve které bude registrován k datu ukončení Soutěže.

Přihlaš se hned teď.

Jak soutěžit?

Čtenáři soutěží tak, že správně odpovídají na testy k jednotlivým knížkám. Na konci soutěže se sečte počet úspěšných testů každého žáka. Celkový počet úspěšných testů žáků v jedné třídě se vydělí počtem všech dětí ve třídě (i těch, které nejsou zapojeny do projektu) a výsledné číslo se bude porovnávat s ostatními třídami.
Třída, která bude mít nejvyšší výsledné číslo (poměr úspěšných testů žáků zapojených do Soutěže k celkovému počtu žáků ve třídě), se umístí na prvním místě ve své kategorii. Tři třídy, které se umístily na prvních místech ve svých kategoriích, postoupí do druhé části Soutěže.

Ve druhé části Soutěže budou vítězné třídy z první části ústně přezkoušeny z vybrané knížky. V případě, že na jednu z položených otázek zazní špatná odpověď, bude třída ze soutěže vyloučena a na její místo postoupí třída, která se v prvním kole umístila za ní. Neuspěje-li jeden žák, neuspěje celá třída.
Vítězem v každé kategorii se stane ta třída, která se dostane do druhé části Soutěže a správně zodpoví všechny položené otázky.

Kdy soutěžit?

Soutěž tříd pro školní rok 2011/2012 v rámci projektu Čtení projektu probíhá od 1. října 2011 do 20. května 2012.
Výsledky budou vztaženy k 20. květnu 2012 (23:59). Podrobná pravidla Soutěže tříd 2011-2012

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 53179
Měsíc: 153
Den: 1